Operátorská platforma a pevné volání (SIP)

Operátorský hlasový trunk s terminací

MVNE platforma pro mobilní volání

Operátorská platforma a pevné volání (SIP)

Operátorská platforma umožňuje našim partnerům poskytovat hlasové služby (VoIP) jejich koncovým zákazníkům (domácnostem a podnikům).

Pevná linka – produkt v Operátorské platformě, který zahrnuje SIP účet pro připojení pevného čísla do Internetu jako náhradu analogové či digitální přípojky – náhrada pro zákazníky, kteří dnes mají HTS nebo ISDN2 linku. Připojení je možné realizovat pro analogový telefonu přes IP převodník nebo přes nativní IP telefon. Národní čísla s předvolbou 2, 3, 4, 5 a 910 je možné přidělovat nebo přenášet od jiných operátorů.

Virtuální FAX – produkt v Operátorské platformě, který umožňuje příjem a odesílání faxových zpráv. Příchozí faxy se převádí do PDF a zasílají klientovi elektronickou poštou, odchozí faxy se odeílají přes zákaznický webový portál, API nebo přes faxovou tiskárnu do Windows (dostupná pro verzi WinXP a Win7).

SIP konektor – produkt v Operátorské platformě, označovaný také jako SIP trunk, který umožňuje připojit pobočkovou ústřednu firemního zákazníka do Internetu – náhrada pro zákazníky, kteří dnes mají porty HTS, ISDN2 nebo ISDN30 (případně jejich kombinace) a chtějí současnou ústřednu zachovat. Služba zahrnuje billing, antifraud, logování, dohled či dodání na klíč včetně pronájmu HTS/ISDN2/ISND30 převodníků apod.

Pobočkové ústředny formou komunikační licence – pobočkové funkce v produktech Volání a Komplet pro malé a střední zákazníky s jednotkami až stovkami uživatelů.

SMS služba – nabízíme bránu pro tzv. Bulk message SMS, jedná se o doplňkovou službu našim telekomunikačním zákazníkům a operátorům, kterou lze využít v zákaznickém portálu USERADM na Operátorské platformě, v pobočkových ústřednách nebo přes API bránu pomocí skriptu. SMS odchází ze zkráceného čísla brány, ale je možné si u mobilních operátorů zaplatit tzv. ALFANUM (shortname o maximální délce 11 znaků), nastavení vlastního názvu odesílatele je placená služba a podléhá schválení národních mobilních operátorů.

Zelené a barevné linky – služby umožňující provozování čísel 800, 810,840 apod. v ČR nebo v zahraničí a jejich směrování do SIP konektoru nebo pobočkové ústředny.

Zahraniční pevná čísla – služba zajišťující napojení zahraničních čísel do pobočkové ústředny a odbavování příchozích a odchozích hovorů.

Operátorská platforma pro mobilní služby (MVNE) s billingem a API bránou

Operátorská platforma pro mobilní služby (MVNE) umožňuje stát se rychle virtuálním mobilním operátorem (MVNO) a nabídnout služby mobilního volání jak pod vlastní značkou, tak pod značkou MOBIL21.